Zdraví a zábava

 

Na smích se neumírá, a to i přesto, že s Readit.cz se smíchy doslova potrháte. Chystáme pro vás pravidelnou porci vtipů, zábavných videí, legračních situací a vůbec toho nejlepšího, co lze v nekonečném světě internetu najít. 

Zábava

Jak na Facebook

Jak se jmenuje nejpopulárnější sociální síť na světě? Používá ji milióny osob každý den a noví uživatelé neustále přibývají. Vznikla v roce 2006 a již následující rok se těšila neuvěřitelné oblibě po celém světě, byť původně byla založena pouze pro . . .

Zábava

Filmy zdarma na YouTube

Chcete sledovat americké filmové trháky i naprosto neznámé snímky asijské produkce bez placení, z pohodlí svého bytu? Potom navštivte populární webovou stránku . . .

Zábava

Video z pořadu Prostřeno pro tento týden

Nestihli jste se podívat na poslední díl, vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno a zajímá vás, kdo si tento týden nakonec odnesl odměnu pro vítěze? :) Vyplatilo se někomu taktizování nebo opět zvítězila . . .

Zábava

Rádio Frekvence1 - poslouchejte online

Máte zrovna chuť, naladit si rádio Frekvenci1? Nabízí se vám celá řada možností. Kromě rozhlasového přijímače je hlavním zdrojem poslechu internetová stránka . . .

  • MB
  • 20.3.2016
Zábava

YuoToobe hudba bez registrace

YuoToobe je služba, díky které si můžete pouštět hudbu nebo videoklipy zdarma, pomocí internetového připojení. Díky tomuto serveru už je zbytečné složitě stahovat různé MP3ky. V dnešní době, kdy má téměř každý . . .

« 1 2