Zdraví a zábava

 

Na smích se neumírá, a to i přesto, že s Readit.cz se smíchy doslova potrháte. Chystáme pro vás pravidelnou porci vtipů, zábavných videí, legračních situací a vůbec toho nejlepšího, co lze v nekonečném světě internetu najít. 

Zábava

YuoToobe hudba bez registrace

YuoToobe je služba, díky které si můžete pouštět hudbu nebo videoklipy zdarma, pomocí internetového připojení. Díky tomuto serveru už je zbytečné složitě stahovat různé MP3ky. V dnešní době, kdy má téměř každý . . .

Zábava

Premiéra další Brownovy Langdoniády na spadnutí

Premiéra filmu je ohlášena na 28. října letošního roku, ale už teď se můžete nechat navnadit prvním trailerem a pomalu se připravit na další dobrodružnou výpravu napříč kontinenty po stopách tajemných . . .

Zábava

Válka Johnnyho Deppa s Austrálií

Na natáčení dalšího pokračování Pirátu z Karibiku si Johnny Depp přivezl do Austrálie své dva yorkšíry. „Zapomněl“ je však nahlásit australským úřadům a byl z toho . . .

Zábava

Přístav - poslední díl

Přístav je romantický seriál vysílaný v české televizi od srpna 2015 na kanálu Prima. Volně navazuje na seriál Svatby v Benátkách.

V posledním odvysílaném dílu seriálu Přístav se Krupice rozhodne odstěhovat do . . .

Zábava

Video z pořadu Prostřeno pro tento týden

Nestihli jste se podívat na poslední díl, vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno a zajímá vás, kdo si tento týden nakonec odnesl odměnu pro vítěze? :) Vyplatilo se někomu taktizování nebo opět zvítězila . . .

« 1 2