Válka Johnnyho Deppa s Austrálií

 

Na natáčení dalšího pokračování Pirátu z Karibiku si Johnny Depp přivezl do Austrálie své dva yorkšíry. „Zapomněl“ je však nahlásit australským úřadům a byl z toho incident téměř mezinárodních rozměrů. Depp Nedepp, protinožci se s tím nemazlili, obvinili jej z pašování zvířat a dokonce hrozilo, že mu jeho mazlíčky utratí, protože neprošli povinnou karanténou.

Aby se vyhnuli vězení za tento přestupek, byli on a jeho manželka australskými úřady přinuceni natočit vcelku ponižující omluvné video. Johny na to nějak nemůže zapomenout, a tak si z Austrálie tropí žerty, kdekoliv se v poslední době objeví. Učinil tak i v Anglii, kde při propagaci svého nového filmu, pokračování Alenky v říši divů, pronesl na kamery:

Jeník dává své psy klokanům pěkně sežrat

Tohle se chystám dělat kamkoliv teď přijedu. Opravdu bych se nyní rád omluvil za to, že jsem nepropašoval své psy také do Anglie, protože by to byla velmi špatná věc!“. Načež pokračoval: „ Neboť Australané, ačkoliv trochu čipernější …“. A zde se Johny moudře zastavil, protože mu v Austrálii stále hrozí žaloba a soud.

Jeden z jeho hereckých kolegů poté zavtipkoval, že už se psy nemusí trápit, protože mu je v zákulisí omylem zasedl, na což Johnny žertovně odvětil, že po „Austrálii“ se je pokoušel raději zabít sám.

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*