Nejlegračnější videa roku 2018

 

Barak Obama zuřivě kopající do dveří jako karatista, stupidní agent FBI, který si neumí otevřít nezamčenou bránu, hloupí vojáci prchající před samopalem v šimpanzích rukou… Následující sbírka ukazuje ta nejméně myslící INDIVIDUA z celého světa za první polovinu roku 2018. Pobavte se s námi!

Uvidíte modeláře-neumětely, kteří rozflákají vlastní letadélko, ani neví jak. Čekají vás nejrůznější (nepovedené) kanadské žertíky v podobě odstrčených židliček, šílenci ničící vlastní počítač kvůli nedokončené gamese i abnormálně nešikovní gymnasté.

Jak vylekat někoho k smrti

Někdy jde ovšem do tuhého – to když jste svědky skutečně kuriózních autonehod, zranění různých sportovců či opravdu destruktivních pádů. Snad to všechno dobře dopadne a my se jenom zasmějeme hlouposti nafilmovaných protagonistů.

A co takhle si z někoho pořádně vystřelit? Ale opravdu hodně, hodně ošklivě – tak brutálně, až se z toho srdce zastavuje. Hlavně v USA si na podobné žertíky potrpí, takže se připravte na pěknou sbírku zombivců, vraždících maniaků a dalších zrůd, děsících pokojné občany z podvečerní procházky…

 

 

 

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*