Zkontrolujte si výsledky

 

Na tuzemském trhu naštěstí funguje celá řada sázecích her, ve kterých je možné vydělat si velice pěkné peníze. Normálně pracující člověk by se totiž jinak k takové sumičce v životě nedostal. Tady má, samozřejmě s dostatečným množstvím potřebného štěstí, docela velkou šanci, jak kola osudu zvrátit na svou stranu.

Jednou z takových příležitostí jsou i Euromilióny. Vyhráli jste v nich už nějakou finanční částku? Hráli jste je vůbec někdy? Rozhodně škoda nevyzkoušet, zvláště když je to tak jednouché a peněženku tím také příliš nezatížíte. Poradíme vám, jak na to.

 

Hráli jste s Euromilióny, vyhráli jste a hodně!

Princip hry není složitý. Losuje se sedm výherních čísel z celkových třiceti pěti a ještě jedno z dalších pěti. Vaším cílem je samozřejmě správně tipnout co nejvíce losovaných čísel v obou částech losování. Na výhry, jichž je dohromady deset, jde celkem polovina z vkladů všech účastníků příslušného kola. Minimální cena za jednu sázku činí třicet korun.

Zkontrolovat výsledky si můžete přímo na stránkách Sazky kde najdete také videozáznam z posledního losování nebo si můžete stáhnout mobilní aplikaci, přes kterou stačí si vyfotit potvrzení o sázce a hned si na svém telefonu zkontrolujete výsledky losování.

Chcete to vyzkoušet? Podívejte se na podrobný návod, jak hrát o Euromiliony.

 

Komentáře k článku

BenjaminPah - 8.11.2019 15:03

<a href=http://trustonlinepharmacies.com/>http://trustonlinepharmacies.com</a> - canadian ed drugs online <a href=http://trustonlinepharmacies.com/#>best online generic pharmacy</a> reagovat

AccuptBic - 14.12.2020 15:53

Comprar Generico Cialis Picron <a href=https://bansocialism.com/>cialis prescription</a> cynccibsancy Vigra reagovat

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*