Zdraví a zábava

 

Na smích se neumírá, a to i přesto, že s Readit.cz se smíchy doslova potrháte. Chystáme pro vás pravidelnou porci vtipů, zábavných videí, legračních situací a vůbec toho nejlepšího, co lze v nekonečném světě internetu najít. 

Zábava

Zkontrolujte si výsledky

Na tuzemském trhu naštěstí funguje celá řada sázecích her, ve kterých je možné vydělat si velice pěkné peníze. Normálně pracující člověk by se totiž jinak k takové . . .

Zábava

Neuvěříte, co ta žena polyká

Někteří lidé dělají neuvěřitelné věci. A často jsou pro slávu schopni udělat naprosté šílenosti. Jako například mladá žena v tomto videu, která spolkne . . .

Zábava

Rádio Frekvence1 - poslouchejte online

Máte zrovna chuť, naladit si rádio Frekvenci1? Nabízí se vám celá řada možností. Kromě rozhlasového přijímače je hlavním zdrojem poslechu internetová stránka . . .

  • MB
  • 20.11.2018
Zábava

Obří a monstrózní příšery, to jsou největší zvířata planety

Existuje však celá řada živočichů, kteří nějakou svou tělesnou partií či poměrem velikostí částí svého těla také doslova berou dech. Podívejte se na ně . . .

  • Ben
  • 21.7.2018
Zábava

Nejlegračnější videa roku 2018

Barak Obama zuřivě kopající do dveří jako karatista, stupidní agent FBI, který si neumí otevřít nezamčenou bránu, hloupí vojáci prchající před samopalem v šimpanzích rukou… Následující sbírka ukazuje . . .

Zábava

7 fotek, které vás rozpárají smíchem

Následující sedmička fotografií (s jedním bonusem) dokazuje, že se v každodenním životě setkáváme se spoustou legračních situací. Stačí být jenom duchapřítomný a včas vytáhnout foťák. Jako se to podařilo autorům následujících . . .

Zábava

Přihřátý volejbal z Top gun

Ve své době slavná volejbalová scéna z kultovního snímku Top gun byla po celých třicet let od jeho uvedení nesčetněkrát parodována a zesměšňována zejména pro svou sexuální dezorientaci. A není divu! Polonazí a mohutně naolejovaní . . .

Zábava

Brouci

Lennon, McCartney a ostatní Brouci nadále rýžují pěkné prachy. Neuhodnete kde. Vydavatelství Sony/ATV potvrdilo prodej licence slavné písně Beatles „Hey Jude“ pro užití v připravovaném . . .

Zábava

Jak na Facebook

Jak se jmenuje nejpopulárnější sociální síť na světě? Používá ji milióny osob každý den a noví uživatelé neustále přibývají. Vznikla v roce 2006 a již následující rok se těšila neuvěřitelné oblibě po celém světě, byť původně byla založena pouze pro . . .

Zábava

Filmy zdarma na YouTube

Chcete sledovat americké filmové trháky i naprosto neznámé snímky asijské produkce bez placení, z pohodlí svého bytu? Potom navštivte populární webovou stránku . . .

12 »