Zdraví a zábava

 

Na smích se neumírá, a to i přesto, že s Readit.cz se smíchy doslova potrháte. Chystáme pro vás pravidelnou porci vtipů, zábavných videí, legračních situací a vůbec toho nejlepšího, co lze v nekonečném světě internetu najít. 

Zábava

Zkontrolujte si výsledky

Na tuzemském trhu naštěstí funguje celá řada sázecích her, ve kterých je možné vydělat si velice pěkné peníze. Normálně pracující člověk by se totiž jinak k takové . . .

Zábava

Obří a monstrózní příšery, to jsou největší zvířata planety

Existuje však celá řada živočichů, kteří nějakou svou tělesnou partií či poměrem velikostí částí svého těla také doslova berou dech. Podívejte se na ně . . .

  • Ben
  • 21.7.2016
Zábava

Nejlegračnější videa roku 2016

Barak Obama zuřivě kopající do dveří jako karatista, stupidní agent FBI, který si neumí otevřít nezamčenou bránu, hloupí vojáci prchající před samopalem v šimpanzích rukou… Následující sbírka ukazuje . . .

Zábava

7 fotek, které vás rozpárají smíchem

Následující sedmička fotografií (s jedním bonusem) dokazuje, že se v každodenním životě setkáváme se spoustou legračních situací. Stačí být jenom duchapřítomný a včas vytáhnout foťák. Jako se to podařilo autorům následujících . . .

Zábava

Přihřátý volejbal z Top gun

Ve své době slavná volejbalová scéna z kultovního snímku Top gun byla po celých třicet let od jeho uvedení nesčetněkrát parodována a zesměšňována zejména pro svou sexuální dezorientaci. A není divu! Polonazí a mohutně naolejovaní . . .

Zábava

Premiéra další Brownovy Langdoniády na spadnutí

Premiéra filmu je ohlášena na 28. října letošního roku, ale už teď se můžete nechat navnadit prvním trailerem a pomalu se připravit na další dobrodružnou výpravu napříč kontinenty po stopách tajemných . . .

Zábava

Válka Johnnyho Deppa s Austrálií

Na natáčení dalšího pokračování Pirátu z Karibiku si Johnny Depp přivezl do Austrálie své dva yorkšíry. „Zapomněl“ je však nahlásit australským úřadům a byl z toho . . .

Zábava

Přístav - poslední díl

Přístav je romantický seriál vysílaný v české televizi od srpna 2015 na kanálu Prima. Volně navazuje na seriál Svatby v Benátkách.

V posledním odvysílaném dílu seriálu Přístav se Krupice rozhodne odstěhovat do . . .

Zábava

Brouci

Lennon, McCartney a ostatní Brouci nadále rýžují pěkné prachy. Neuhodnete kde. Vydavatelství Sony/ATV potvrdilo prodej licence slavné písně Beatles „Hey Jude“ pro užití v připravovaném . . .

Zábava

Neuvěříte, co ta žena polyká

Někteří lidé dělají neuvěřitelné věci. A často jsou pro slávu schopni udělat naprosté šílenosti. Jako například mladá žena v tomto videu, která spolkne . . .

12 »