Zde najdete nezařazené články

 

Readit.cz informuje o všem zajímavém a podnětném, co se ve světě šustne. K našim tématům patří i sport, sex, sociologie, sci-fi, sázky, speleologie, satanismus nebo soutěže. Stačí si jen vybrat, naše nabídka je opravdu pestrá a bohatá!! 

Ostatní

Flight radar 24.com - letecký provoz

Také patříte mezi nadšené fanoušky letadel? Díky aplikaci Flight radar můžete online sledovat všechny letadla, které zrovna létají . . .

Ostatní

Fiobanka a její internetbanking

Interbanking Fio banky klientům banky umožňuje jednoduše a srozumitelně spravovat svůj účet a to z jakéhokoliv místa 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Díky všudypřítomnému . . .

Ostatní

Počasí na norském webu YRno

Určitě to všichni znáte. Potřebujete zjistit, jaké bude počasí v následujících dnech. V televizi po zprávách tvrdí, že bude obloha bez mráčku, pak se pro jistotou podíváte ještě na internet a tam zase předpovídají úplný opak. Většina z nás má . . .

Ostatní

Jak naladit Šlágr TV

Šlágr TV je velice oblíbený televizní program, který je zaměřený na diváky, kteří si rádi poslechnou dobrou dechovku, lidovky nebo například trampské písničky. V červnu 2016 se u oblíbeného pořadu Šlágr TV změnila frekvence pro satelitní vysílání. Pokud se Vám stanice nenaladila automaticky . . .

Ostatní

Esenciální oleje z celého světa

Vonné nebo éterické oleje jsou používány v různých kulturách po celém světě již po staletí. Jejich použití bývá . . .

Ostatní

Jamie Lee Curtis

Známá hollywoodská herečka Jamie Lee Curtis (57), kterou proslavila především hororová klasika Halloween režiséra Johna Carpentera či Pravdivé lži s Arnoldem Schwarzeneggerem, emotivně přiznala . . .

Ostatní

Jak se učit cizí jazyky? Známe postup, co funguje

Také už máte dost neustálého začínání se studiem cizího jazyka? Máme pro vás radu, jak na to. A hlavně vás to bude bavit – což je vlastně základní princip . . .

Ostatní

Nevěřte bulváru, Karlu Gottovi se daří dobře

Nedávno oslavil Karel Gott své 77. narozeniny. V poslední době se toho u něj hodně změnilo a Mistr zároveň ukazuje, že v každém věku lze bojovat . . .

Ostatní

Rady a návody pro interbanking

Dnes jsme si pro vás přichystali souhrn řady za­jímavých a užitečných informací o interbankingu bank, které působí v České republice. Můžete zde najít kontaktní informace nebo . . .

« 1 2