Jamie Lee Curtis

 

I tato slavná a populární herečka kdysi jela v opiátech

Známá hollywoodská herečka Jamie Lee Curtis (57), kterou proslavila především hororová klasika Halloween režiséra Johna Carpentera či Pravdivé lži s Arnoldem Schwarzeneggerem, emotivně přiznala na svém blogu svou někdejší závislost na lécích proti bolesti, konkrétně opiátech.

I já brala příliš mnoho. I já se snažila zabít psychické a fyzické utrpení pomocí léků proti bolesti. I já netrpělivě čekala na každý lékařský předpis na opiáty, na kterých jsem byla tajně závislá. Jsem však jedna z těch šťastnějších, závislost se mi podařilo překonat a jsem čistá už sedmnáct let“, píše filmová hvězda.

Princ už králem nikdy nebude

Článek zveřejnila krátce po předčasné smrti popové hvězdy osmdesátých a devadesátých let, zpěváka a skladatele Prince. Ten byl 21..dubna.2016 nalezen personálem ve výtahu svého domu v Pasley Park v Minnesotě bez známek života. Bylo mu 57 let, stejně jako Jamie. Ačkoliv výsledky pitvy ještě nejsou známy, deník Minneapolis Star Tribune publikoval zprávu, že v jeho těle bylo nalezeno vysoké množství Percodinu, silného opiátu.

“Stejně jako vy všichni i já truchlím nad odchodem velkého umělce, ale truchlím také nad odchody všech potenciálních umělců, minulých i současných, uvězněných v tomto smrtícím návyku“, uvádí emotivně Jamie Lee Curtis. A doplňuje, že tato nebezpečná závislost, jako i v jejím případě, často vzniká po předepsání tišících léků po lékařských zákrocích a jakmile se dostaví návyk, bývá na únik mnohdy již příliš pozdě.

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*