Maneta banka

 

Známa banka GE Money se letos proměnila v Maneta Money bank. Banka zaslouženě patří mezi největší a nejúspěšnější banky na našem území působící v bankovní oblasti. Maneta poskytuje své kvalitní služby řadu let jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a malým firmám. Za dobu svého působení získala nejedno ocenění. 
Maneta se snáží být svým klientům neustále blíž a proto neustále rozšiřuje a upravuje svou nabídku produktů. Banka se chce od konkurence odlišit, a proto se nezaměřuje jen na jednu cílovou skupinu klientů.
 

Maneta Money bank – bankovní produkty


Mimo standardní bankovní služby, hypotéky a spořící účty Maneta  klientům nabízí kreditní a debetní karty, díky kterým můžete jednoduše a snadno platit v jakémkoliv obchodě, nebo vybírat peníze z bankomatů. Dále vám banka nabídne produkty ve formě stavebního spoření, penzijní připojištění pro lepší finanční úroveň v důchodovém věku nebo termínované vklady. Potřebujete-li půjčku například na nové bydlení, není nic jednoduššího, než se obrátit na tuto banku. Speciálně proškolení profesionálové vám na každé pobočce rádi poradí a vytvoří nabídku, ušitou na míru.

 

Pro financování nového bydlení, případně pro financování rekonstrukce bytu, či baráku vám Maneta Money bank za určitých podmínek poskytne hypotéku až do 100% zástavní hodnoty nemovitosti. Výše úvěru bývá limitovaná podle toho, jak je klient schopný úvěr splácet nebo hodnotou nabízeného ručení.
 

Maneta pobočky

Pobočky této banky klienti najdou téměř ve všech větších městech. Pokud banka zrovna ve vašem okolí nemá žádnou z nich, můžete svůj požadavek vyřešit na internetovém bankovnictví. Pomocí internetbankingu máte své peníze neustále pod kontrolou a můžete řešit platby online kdekoliv budete. 

Uvedené informace jsou pouze orientační. Chcete-li vědět víc, podívejte se na oficiální stránky banky "Maneta Money bank.":https://www.moneta.cz/lide

 

Kontakty:

BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a
140 28 Praha 4 - Michle
IČ: 25672720
DIČ: CZ699003117
Centrála: 224 441 111
Fax: 224 448 199
Pohledávky: 224 445 858

BIC (SWIFT) kód: AGBACZPP
Blokace karet: 224 443 636

URL: www.moneta.cz 
Internetové bankovnictví Maneta Money bank: https://ibs.internetbanka.cz/ibs/ControllerServlet

 

Komentáře k článku

LesimpunC - 28.8.2019 08:37

Motilium Otc <a href=http://cialonlineno.com>п»їcialis</a> Levitra Professionnel Nebenwirkungen Cialis Generika Buy Celebrex Celecoxib 200 Mg reagovat

Wilsonsig - 20.1.2021 14:15

chlooquine
<a href=https://chloroquineorigin.com/#>malaraquin</a>
erectile disorder dsm 5
<a href=https://erectiledysfunctionsxag.com/#>can erectile dysfunction be temporary</a>
hydroxychloroquone
<a href=https://hydroxychloroquinex.com/#>methotrexate</a>
erectile dysfunction icd 10
<a href=https://plaquenilx.com/#>hydroxychloroquine plaquenil</a>
vira20
<a href=https://tadalisxs.com/#>buy tadalafil</a>
z pack indications
<a href=https://zithromaxes.com/#>zithromax strep throat</a> reagovat

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*