George - přihlášení

 

Jak se přihlásit na George.csas.cz účet?

Pro internetové bankovnictví George platí stejné přístupy, jako jste měli u SERVIS24. Můžete tedy pro přihlášení použít své stávající klientské číslo i heslo. V případě, že využíváte Bankovní IDentitu, máte možnost si místo stávajícího klientského čísla zadat libovolné uživatelské jméno. Jen upozorňujeme, že toto jméno musí být unikátní.

 

Jak se bezpečně přihlásit do interbankingu Servis 24 / George

 

Pohodlná, bezpečná a rychlá správa Vašich financí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To je aplikace George Česká spořitelna, která je dostupná pro všechna zařízení běžící na platformě iOS nebo Android.

S aplikací George získáte dokonalý přehled o všech produktech, které využíváte, přímo v mobilu. Ve svém zařízení si tak můžete jednoduše, rychle a přehledně kontrolovat účty a úvěry, pohyby na účtu, nastavit trvalé příkazy, inkasa či odesílat platby. Také máte přehled o všech vašich platebních kartách. Ty si můžete přes aplikaci aktivovat, blokovat, nastavit a měnit na nich PIN, denní limit, zda povolit nebo zakázat platby kartou na internetu.

Kromě možnosti sledovat přehled svých příjmů a výdajů po jednotlivých kategoriích, si zároveň můžete nastavit i připomínky plánovaných plateb. Sami si tak určíte, kdy vás má aplikace upozornit na úhradu plánované platby a zda ji má zařadit mezi vaše výdaje.

 

Stáhněte si aplikaci George csas do svého mobilního zařízení

Stáhnout v App Store      Stáhnout v Google Play 

 

Internet banka umožňuje především:

- zjišťovat zůstatky na účtech

- dohledat historii bankovních operací

- zadávat příkazy k úhradě nebo inkaso

- zakládat termínované nebo spořící účty

- investovat do podílových fondů apod.

 

Výhody, proč se přihlásit do George bankovnictví

 

- možnost komunikovat s bankou 24 hodin denně 7 dní v týdnu / tedy iv době kdy je reálné banka zavřená
- pohodlnější komunikace, možnost komunikovat s bankou prakticky z celého světa
- možnost provádět aktivní operace, například zadávat příkazy k platbě
- ovládání účtu přes mobil, internet, e-mail, telefon a podobně
- nižší poplatky než za služby v bance

 

Nevýhody spojené s používáním internet banky

Při používání elektronického bankovnictví je vyšší míra odpovědnosti za případné selhání při přenosu dat daného uživatele. Ten je zodpovědný za dostatečné zabezpečení počítače, ochranu vstupních dat apod.

 

 

Komentáře k článku

FrineeDex - 9.12.2020 20:01

Cialis Sources In Canada Picron <a href=https://xbuycheapcialiss.com/>buy cheap generic cialis uk</a> cynccibsancy Propecia Length To Work reagovat

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*