Erasvět internetové bankovnictví

 

Nebojte se internetbankingu

Erasvět bankovnictví, to je v současné době naprostá samozřejmost usnadňující všem klientům banky jejich každodenní život. Své bankovní účty totiž mohou obsluhovat z pohodlí domovů a návštěva kamenných bankovních poboček se stala záležitostí spíše výjimečnou.

Výhody internetového bankovnictví dnes nabízí většina bankovních domů. Jedná se jak o velké bankovní domy typu GE Money, Komerční banka, ING Bank, Česká spořitelna (SERVIS24) či ČSOB (Erasvět), tak o „trendy“ nízkonákladové banky včetně Fio banky, mBanky nebo AirBanky.

Obliba těchto služeb neustále vzrůstá. Aby ne, vždyť díky nim je možné naprosto bezpečně a jednoduše podat příkaz k platbě a zkontrolovat výpis všech transakcí v daném časovém období. K jiným fungujícím nástrojům patří žádost o půjčku, úvěr či hypotéku, zřízení kreditní karty a spousta dalších.

erasvět bankovnictví

 

Výhody a úspory s Erasvět internetovým bankovnictvím

Erasvět je ovšem výhodné také pro jeho poskytovatele, tedy pro jednotlivé banky. Vzhledem k tomu, že zákazníci si řadu operací provedou sami u svého počítače, klesají finanční výdaje na pobočky. Ty mohou být menší, personálně útlejší a někdy i regionálně méně početné.

Ani s Erasvětem se klienti při respektování základních pravidel pohybu na internetu nemusí obávat nějakých výrazných bezpečnostních rizik, právě naopak. V podstatě vyloučeny jsou taktéž podvody související s falšováním podpisového vzoru či se ztrátou občanského průkazu. S přihlášním do Erasvět bankovnictví Vám poradíme v dalším díle.

 

Komentáře k článku

Věra Vencovská - 11.2.2019 12:56

Nemohu se dostat k placení nqa účet reagovat

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*