Éra přihlášení

 

Era portál, přihlášení je skutečná brnkačka

Víte, že od vstupu do báječného světa internetového bankovnictví, reprezentovaného například platformou Éra, vás dělí jen velice málo? Tím příslovečným můstkem do bezpečné oblasti financí je přihlášení, skutečně snadné a bezpečné. Ukážeme vám jak na to.

Do Era se přihlaste na adrese https://muj.svet.cz/prihlaseni. Potřebujete k tomu pouze své heslo a uživatelské jméno. Vše ostatní poté už je opravdu rychlé a jednoduché, v podstatě nic nemůžete pokazit. A kdyby i přesto náhodou ano, existují snadné nástroje pro nápravu.

S Era je přihlášení jednoduché

Heslo si určujete sami během zakládání účtu, kdy se přihlásíte na základě údajů z dopisu. Tento dopis obdržíte poštou či na Era pobočce, na níž jste uzavřeli smlouvu o založení účtu. Volte takové heslo, které si dobře zapamatujete a zároveň splní všechny bezpečnostní požadavky. Poté již můžete přistoupit k vlastnímu přihlášení do erasvět internetového bankovnictví. Vpravo nahoře na webových stránkách Era použijete pole žluté barvy „přihlásit se“. Jen na okraj podotkněme, že celou operaci můžete povést jak na svém osobním počítači, tak na chytrém mobilu.

Zapomenuté heslo do Erasvět bankovnictví

Co však dělat v případě zapomenutí hesla či uživatelského jména anebo zablokování přístupu k účtu, což se může stát, pokud dojde k jejich opakovanému chybnému zadání? V první variantě lze heslo snadno obnovit přímo na vstupní stránce Éra bankovnictví. Když se vám zatoulá jméno, budete muset zavolat help linku na telefonním čísle 495 800 121. Vždy se s bankou samozřejmě můžete spojit s pomocí kontaktního formuláře na webu.

Web Éra využívá každy den tisicé klientů Poštovní spořitelny. Spolu s internetbankingem České spořitelny jde jednoznačně o nejpoužívanější a nejoblíbenější porál pro přihlášení k bankovním účtům.

 

Komentáře k článku

Josephgax - 7.11.2019 23:13

<a href=http://trustnlinepharmacy.us/>http://trustnlinepharmacy.us</a> prescription drugs medicines <a href=http://trustnlinepharmacy.us/#>safe online pharmacies</a> reagovat

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*