Internetové bankovnictví bank v ČR

 

Bez internetového bankovnictví to snad už ani nejde

Internetové bankovnictví je fenoménem dneška. Pomáhá nám ve světě financí, zjednodušuje přístup k našim účtům, šetří náš čas i peníze. Na první pohled tento svět vypadá hodně složitě, možná i nebezpečně, pořád se dokonce najde řada těch, kdo si úspory schovávají doma někde do štrozoku. V dnešní moderní době to je samozřejmě přežitek, vždyť můžete využít mnohem jistějších a přístupnějších služeb.

V internetové bance totiž nejen uložíte své peníze a budete je mít pod neustálým dohledem. Bez problémů v ní také zaplatíte faktury, pravidelné platby, SIPO, inkaso, zjistíte kde uspořit, zařídíte si další bankovní produkty a podobně. Kdy se vám bude chtít, pěkně z tepla domova, od osobního počítače nebo z mobilního telefonu.

Nabídka internetového bankovnictví je na českém trhu skutečně pestrá.

Využít lze služeb:

    AirBanky (AirBank internetového bankovnictví)
    České spořitelny (Servis24)
    Equabanky
    Fio banky (Fiobanka internetového bankovnictví)
    GE Money bank
    ING Banky
    Komerční banky
    mBanky (mBank internetové bankovnictví)
    nebo Raiffeisenbanky

Ostatní

Internetová banka Gemoneybank.cz

Gemoneybank.cz zpřístupňuje klientům banky bankovní služby prostřednictvím internetu. Umožňuje využívat stejné služby jako přímo v pobočce banky bez nutnosti vázat se na konkrétní místo.

Ostatní

RB cz mobilní klíč pro vstup na bankovní účet

Také Raiffeisen banka patří k dlouhé řadě finančních institucí poskytujících svým klientům výhody internetového bankovnictví. Díky němu lze . . .

Ostatní

Éra přihlášení

Víte, že od vstupu do báječného světa internetového bankovnictví, reprezentovaného například platformou Éra, vás dělí jen velice málo? Tím příslovečným můstkem do bezpečné . . .

Ostatní

Maneta banka

Známa banka GE Money se letos proměnila v Maneta Money bank. Banka zas­louženě patří mezi největší a nejúspěšnější banky na našem území působící v bankovní oblasti. Maneta poskytuje své . . .

12 »