Jak na interbanking České spořitelny

 

Česká spořitelna zaslouženě patří mezi největší a nejúspěšnější banky na našem území. Banka poskytuje klientům bankovní služby řadu let a to jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a malým firmám. Za dobu svého působení získala nejedno ocenění.
Spořitelna se snáží být svým klientům neustále blíž a proto neustále rozšiřuje a upravuje svou nabídku produktů. Mimo standardní bankovní služby, hypotéky a spořící účty klientům nabízí kreditní a debetní karty, díky kterým můžete jednoduše a snadno platit v jakémkoliv obchodě, nebo vybírat peníze z bankomatů. Dále nabízí produkty ve formě stavebního spoření, penzijní připojištění pro lepší finanční úroveň v důchodovém věku nebo termínované vklady.

Interbanking České spořitelny, který známe pod názvem Servis24 patří mezi nejvyužívanější stránky na českém internetu. Klienti si díky této aplikaci mohou svůj bankovní účet spravovat odkudkoliv, kde je dostupné internetové připojení. 

Servis24 - přihlášení do interbankingu

Níže se můžete podívat na oficiální video České spořitelny, které vás navede, jak se jednoduše přihlásit do interbankingu Servis 24.

 

 

Pobočky a bankomaty

Pobočky této banky klienti najdou téměř ve všech větších městech. Pokud banka zrovna ve vašem okolí nemá žádnou z nich, můžete svůj požadavek vyřešit právě pomocí interbankingu Servis24.

Hledáte bankomat České spořitelny ve vašem okolí? Najděte si jí tady.

Hledáte pobočku? Podívejte se na aktuální seznam obchodních míst.

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*