Jak se přihlásit do internetbanking Fiobanky

 

Jak se přihlásit do interbankingu Fiobanky?

Využívání interbankingu zaznamenalo za poslední roky obrovský nárůst. Tento trend podporuje stále lepší dostupnost internetu a větší penetrace telefonů i bank, které účtují nižší poplatky za transakce a služby uskutečněné online. Elektronické bankovnictví nabízí klientovi Fiobanky neomezené využívání jejích služeb, aniž by navštívil pobočku. Klient tak může na 24 hodin časově a prostorově neomezený přístup k informacím na svém účtu, může zadávat platební příkazy, realizovat převody, požádat o zřízení platební karty atd. 

 

POSTUP PRO PŘIHLÁŠENÍ:

Samotné přihlášení do interbankingu Fiobanky je velice jednoduché. Na stránce Fio.cz vyplňte v tabulce pro přihlášení, která je umístěná v levé části své uživatelské jméno a heslo.

Při zadávání hesla máte pět pokusů. Pokud se vám nedaří se přihlásit ani na druhý nebo třetí pokus, doporučujeme zkontrolovat, zda nemáte na klávesnici zapnutý Caps Lock nebo zda nemáte přepnutý jazyk klávesnice. V právém, dolním rohu monitoru byste měli vedle hodin vidět text "CES". Pokud zde máte "ENG" klikněte na text levým tlačítkem myši a jazyk si přepněte.

Dalším důvodem, proč se nedaří zadat správné heslo může být vypnutá numerická klávesa. V tom případě počítač nereaguje na vámi zadaná čísla. Aktivovat je můžete stiskem klávesy označené jako "Num Lock"

Pokud se vám ani tak nepodařilo zadat správné přihlašovací údaje do interbankingu a máte již přístup zablokován, můžete se o přihlášení znovu pokusit po vypršení časové lhůty. 
V případě zapomenutí hesla můžete navštívit kteroukoliv pobočku Fio banky, kde si po předložení osobních dokladů můžete heslo nechat změnit.

 

Jak se přihlásit do interbankingu / 3D secure

 

Postup při instalaci aplikace

1) nainstalujte aplikaci Fio banka Smartbanking

2) zapněte aplikaci

3) klikněte na Nastavení > Registrace zařízení. Zde zadejte své uživatelské jméno. Jde o stejné jméno, které používáte k přihlášení do interbankingu. ID zařízení nechte prázdné. Poté klikněte na Registrace.

4) přihlaste se do interbankingu a tam klikněte na Nastavení > Smartbanking. V sekci Postup bude tabulka Aktivace Smartbankingu. Zde zaškrtněte políčko ve sloupci Akce. Vyplňte údaje a klikněte na tl. Odeslat.

 

Stáhněte si aplikaci George csas do svého mobilního zařízení

  Stáhnout v Google Play 

 

Výhody, proč se přihlásit pře Fiobanka smartbanking

- možnost komunikovat s bankou 24 hodin denně 7 dní v týdnu / tedy iv době kdy je reálné banka zavřená
- pohodlnější komunikace, možnost komunikovat s bankou prakticky z celého světa
- možnost provádět aktivní operace, například zadávat příkazy k platbě
- za aplikaci nemusíte vůbec nic platit
- můžete ji používat na všech zařízeních, které mají Android 2.2 a iOS 7.0 a vyšší
- najdete zde aktuální kurzovní lístek
- můžete se podívat, kde se nachází nejbližší bankomat nebo pobočka

 

 

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*