Fiobanka a její internetbanking

 

Interbanking Fio banky klientům banky umožňuje jednoduše a srozumitelně spravovat svůj účet a to z jakéhokoliv místa 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Díky všudypřítomnému internetu se v dnešní době můžete přihlásit téměř odkudkoliv. Interbanking v současné době nabízí téměř všechny možnosti, které nabízí klasická pobočka. Navíc bez poplatků, které jsou s transakcemi na pobočkách spojené. Provádět tak z pohodlí svého domova můžete zadávání příkazu k úhradě, nastavovat souhlas s inkasem nebo sledovat historii pohybů na bankovních účtech.

Fio nabízí otevření účtu pro ovládání internetového bankovnictví zcela zdarma. Stačí pět minut a pomocí tohoto formuláře si snadno otevřete svůj nový osobní účet. K celé operaci je zapotřebí platný OP, telefonní číslo pro ověření a emailová adresa, kterou využíváte.

Přihlášení do interbankingu

Patříte-li už mezi klienty Fio.cz banky, stačí se pomocí Vašich přístupů přihlásit přímo na stránkách https://www.fio.cz/ib2/login

Nikdy své přihlašovací údaje nezadávejte nikde jinde, než na této adrese. Doporučuje se, aby jste v počítači měli nainstalovaný a aktualizovaný antivirový program a antispyware program.

Níže se můžete podívat na neoficiální video, jak se snadno přihlásit do Fio interbanking

Pro fanoušky Fio.cz reklamních spotů máme přehled všech videí, které jsou umístěné na YouTube.
Prohlédnout si je můžete na stránce: https://www.youtube.com/user/fiobanka

 

Komentáře k článku

Eva Ullrichová - 13.3.2018 13:51

Dobrý den, můžete mi poradit když nechci posílat platby, přes mobilní telefon a chci posílat platby přes počítač, co mám udělat.
Moc děkuji za radu.
Eva Ullrichová
reagovat

Mara - 4.4.2018 10:41

Dobry den, staci se pomoci prihlasovacich udaji prihlasit na https://www.fio.cz/ib2/login

M. reagovat

Hana - 8.4.2018 12:58

Dobrý den ,jé to dobra banka, ale poslední dobu nemůžu se přihlásit ke svému účtu, pořád se mí ukazuji půjčky , proč se mí ne zobrazí jednoduše to okno na přihlášeni , předem děkuju. reagovat

Jirka - 17.7.2018 08:21

musite jit pres tento odkaz https://ib.fio.cz/ib/login reagovat

Reagovat na komentář od "Hana"

Jméno:*
Zpráva:*