Rady a návody pro interbanking

 

Dnes jsme si pro vás přichystali souhrn řady zajímavých a užitečných informací o interbankingu bank, které působí v České republice. Můžete zde najít kontaktní informace nebo otevírací doby poboček největších bank, mezi které patří například Komerční banka /KB/, Česká spořitelna, GE Money bank, Fio Bank, Air bank, City bank nebo Mbanka. Vše přehledně na jednom místě.

Věnujte čas výběru své budoucí banky a ušetřete tím stovky, někdy i tisíce korun na různých poplatcích za vedení účtu atd. 
Každá banka je samozřejmě něčím zcela výjimečná. Nenechte se zbrkle nalákat na super výhodné podmínky a pečlivě si porovnejte kompletní nabídky našich bank. Může se stát, že vám nová banka nabídne možnost vedení účtu zdarma, na druhé straně si poplatek mohou vykompenzovat na jiném poplatku, který jste naopak u své původní banky měli zdarma.
 
Odpovědi na otázky typu, která banka je nejlepší, která z bank má nejnižší poplatky nebo která z bank má nejlevnější účet není vůbec jednoduché odpovědět. Například pokud potřebujete hypotéku na nové bydlení, jsou ceníky na webových stránkách bank opravdu pouze orientační. Díky tvrdému konkurenčnímu boji v bankovní oblasti je pro klienta nejvhodnější, osobně navštívit několik bank, které si vybral za hlavní favority. Snadno se vám může stát, že budete pro danou banku zajímavý klient a nabídne vám zajímavější poplatky a úrokovou sazbu než kterou jste našli ve standardním ceníku.

 

Mezi největší banky, působící v ČR patří například:

GE Money bank - nově Moneta Money
GE Money bank (General Electric) je velmi známá banka, kterou najdete téměř na každém rohu. Aktuálně má pro své klienty k dispozici téměř 600 bankomatů a více než 200 poboček s profesionálními bankéři. Na našem trhu působí tři sekce- GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto. V létě roku 2016 jsme se se značkou GE rozloučili a zároveň přivítali novou značku na našem trhu - Monetu Money bank.

Komerční banka
KB je součástí skupiny Société Générale. KB patří mezi největší banky nejen na našem území, ale také například ve střední a východní Evropě. Banka nabízí stavební spoření, spotřebitelské úvěry, pojištění, hypotéky a mnoho dalšího. Hlavní zaměření je na investiční bankovnictví a drobné podnikání.

Česká spořitelna
Česká spořitelna, dceřiná společnost Erste je pravděpodobně naše nejznámější česká banka s rozsáhlou sítí bankomatů a poboček. Česká spořitelna jako jedna z mála nabízí speciální účet pro čerstvé absolventy. Chcete-li se přihlásit do interbankingu Servis24, podívejte se na náš návod, jak na to.

ČSOB
Samozřejmě také ČSOB má svůj interbanking, pomocí kterého se můžete snadno přihlásit do svého účtu a podívat se například na aktuální stav účtu nebo zadat nový trvalý příkaz. DO ČSOB interbanking se můžete přihlásit na adrese https://ib24.csob.cz

Fio interbanking
Fio banka je jedna z nejrychleji rostoucích bank v České republice. Každý určitě zná vtipné reklamní spoty, které v televizi Fio banka vysílá téměř každý den. Stanete-li se i Vy klientem, můžete se těšit na snadnou a přehlednou obsluhu Fio interbanking díky kterému si jednoduše nastavíte vše potřebné. Internetové bankovnictví najdete na adrese https://www.fio.cz/ib2/login

Ostatní

Jak se přihlásit do internetbanking Fiobanky

Využívání interbankingu zaznamenalo za poslední roky obrovský nárůst. Tento trend podporuje stále lepší dostupnost in­ternetu a větší . . .

Ostatní

Jak na interbanking České spořitelny

Zde se můžete podívat na oficiální video České spořitelny, které vás navede, jak se jednoduše přihlásit do interbankingu Servis 24 . . .

Ostatní

Fiobanka a její internetbanking

Interbanking Fio banky klientům banky umožňuje jednoduše a srozumitelně spravovat svůj účet a to z jakéhokoliv místa 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Díky všudypřítomnému . . .

1