Vyberte si i vy svou odměnu za dobití u O2

 

Chcete vědet, co všechno můžete vyhrát za dobití kreditu?

Dnes jsme se rozhodli sepsat krátký článek o programu Odměna za dobití, kterou provozuje operátor O2. Není to nic složitého, přesto jsme se pokusili sepsat vše podstatné do pár vět. Třeba to někomu pomůže :)

Nejkrásnější na celkem programu Odměna za dobití je, že výhru nebo minimálně odměnu získá každý zákazník, který si dobije svůj kredit minimální částkou 200 Kč. Jako u každého motivačního programu i tady platí, čím více dobijete, tím více můžete získat.

 

Dobití kreditu:

Svůj kredit u 02 Telefonica můžete dobít několika způsoby. Ten nejpoužívanější je využití Sazka terminálu nebo dobití pomocí GO kupónů.

Další varianty jsou dobití kreditu pomocí internetového bankovnictví, na prodejnách O2 nebo dobití v menu bankomatu. Po samotném dobití Vám na mobilní telefon přijde unikátní SMS s kódem, pomocí kterého můžete vyhrát hlavní cenu nebo některé z ostatních věcných cen. Pokud nebudete mít štěstí, nezoufejte. Díky O2 programu odměna za dobití získává odměnu skutečně každý.

odměna za dobití

 

Jak vybrat odměnu – kachničky

Svou výhru nebo odměnu si můžete vyzvednout přímo na stránkách www.odmenazadobiti.cz , kde stačí vyplnit své telefonní číslo a právě unikátní kód, který jste obdrželi po dobití kreditu. Poté už stačí spustit samotnou hru a trefit tu správnou kachničku. Co můžete získat

Při dobití za 200 Kč až 399 Kč
- Po dobití za tuto částku můžete získat například deset volných minut, deset volných SMS nebo deset volných MMS v síti O2. N využití máte 24 hodin. Dále můžete získat volné minuty pro mezinárodní hovory nebo data v mobilu, které můžete využívat tři dny.

Při dobití nad 400 Kč
- Dobijete-li svůj kredit částkou nad 400 Kč, můžete si sáhnout v programu Odměna za dobití na větší odměny a výhry. Mezi ně patří například neomezené volání, neomezené SMS, neomezené MMS nebo neomezený internet v mobilu. To vše v rámci sítě O2. Platnost na využití je i zde pouze 24 hodin.

 

Věcné ceny

Díky programu Odměna za dobití O2 můžete vyhrát také ceny jako je LED televizor, Playstation, Notebook nebo tablet. Dále jsou ve hře dárkové karty do KFC nebo Vstupenky do CineStar. Jako hlavní cena je pro Vás každý měsíc připravený poukaz v hodnotě 100 000 Kč na sportovní vybavení a oblečení v Intersport.

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*