OZP Vita karta - přihlášení

 

VITA KARTA elektronická pobočka

Díky kartě Vita můžete využívat téměř všechny služby bez nutnosti návštěvy některé z poboček. Samozřejmostí je dostupnost pro mobilní zařízení v podobě aplikace, která je dostupná jak pro Android, tak pro iOS.

ZDRAVÍ

V této sekci aplikace naleznete vše ohledně zdraví a zdravého životního stylu. V přehledu pak najdete informace, které vykázali vaši lékaři nebo jaké se platily doplatky za jaké léky, které zdravotní pojišťovna eviduje. V případě nesrovnalostí s poskytnutou péčí můžete v přehledu uhrazené péče informovat o spokojenosti, případně nespokojeností s přístupem zdravotnického zařízení.

Zajímat vás bude určitě sekce Zdravotní profil, kde najdete veškeré vaše záznamy, jako je prodělané očkování, případné operace nebo si zde můžete v kalendáři naplánovat návštěvy lékařů.

 

ONLINE PŘEPÁŽKA

Díky online přepážce můžete z pohodlí svého domova vyřídit veškeré náležitosti, týkající se vašich údajů. Například můžete nahlásit změnu os. údajů, můžete si sjednat cestovní pojištění, zažádat o vystavení nového průkazu a mnoho dalšího.

 

A jak vlastně na přihlášení do OZP Vita karty?

1) Ještě nejste členem OZP? Podejte si přihlášku zde

2) Pokud ještě nemáte přístup, zaregistrujte se zde

3) Pokud již máte přístupy pro přihlášení do OZP Vita karty, zalogujte se zde

 

Stáhněte si aplikaci mVITAKARTA do svého mobilního zařízení

Stáhnout v App Store      Stáhnout v Google Play 

 

 

Komentáře k článku

AccuptBic - 15.12.2020 12:53

On Sale Progesterone Pills Free Doctor Consultation Picron <a href=https://bansocialism.com/>cialis price</a> cynccibsancy cialis 10 mg cost reagovat

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*