Centrum.cz - nově a lépe

 

 

Využíváte jednu z mailových schránek od Centrum.cz, Atlas.cz nebo Volny.cz? Máme pro vás skvělou zprávu. Nově můžete využít zcela novou mailovou aplikaci, která zákazníkům nabídne obrovskou kapacitu 5 GB, díky kterým se už nemusíte bát velkých příloh v doručené poště.

Po přihlášení do Centrum mailu se vám zobrazí zcela nová a přehledná grafika, díky které se okamžitě zorientujete a budete se cítit, jak se říká jako ryba ve vodě. Nově můžete odesílat maily o velikosti až 15 MB.

Co uživatelé po přihlášení určitě ocení je možnost posílání SMS zpráv na kteréhokoliv operátora v ČR a to hlavně ZDARMA.

 

Mobilní aplikace Centrum.cz mail

Už vás nebaví neustále se pracně přihlašovat na Centrum.cz přes prohlížeč v telefonu, navíc, když vás mobilní zařízení nedokáže upozornit na nově přijatý mail? Vyzkoušejte aplikaci a vše bude rázem jednodušší. Stačí se jednou přihlásit a poté se do své mailové schránky vždy dostanete už jen jedním klikem.

 

Mobilní aplikace Centrum.cz je dostupná všem uživatelům, kteří využívají mailovou schránku od Centrum.cz, Atlas.cz nebo Volny.cz.
Aplikace je zcela ZDARMA a je dostupná pro operační systém Android.

 Stáhnout v Google Play 

 

 

 

Komentáře k článku

Marta B. - 12.9.2019 09:22

Dobrý den, zkoušela jsem se několikrát přihlásit, ale stále mi to hlásí, že zadávám špatné údaje. Heslo mám určitě správně. Nevíte, kde může být chyba?

děkuji reagovat

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*