Nakupování v CCC obuv

 

Chcete vědět, co bude módním hitem letošního jara? Odpověď najdete například v prodejnách a eshopu CCC obuv :)

V poslední kolekci najdete mnoho různých trendů. Dámy určitě bodou zajímat jarní kozačky, kotníkové boty nebo polobotky. Co ale určitě nejdenu ženu překvapí je, že hlavním hitem pro rok 2019 bude obuv v pánském stylu. Mimo to si ale zákaznice budou samozřejmě moci vybrat mezi lodičkami na vysokém, ale i nízkém podpatku. Jako vždy v CCC najdete velké množství kvalitni, kožené obuvi značky lasocka. V poslední kolekci této značky najdete také elegantní a velmi kvalitní polobotky a pánské kotníkové boty různých stylů a střihů. Pro vaše děti nabízí internetový obchod řadu Kids a Young. Jde o kvalitní obuv ve veselých, jarních barvách.

Zákazníkům určitě doporučujeme navštívit kammené prodejny CCC, kde si obuv a boty můžete snadno vyzkoušet. Tím předejdete nepříjemným situacím, které jsou s nákupem na e-shopech spojené. Občas mají různé značky různou velikost apod. Samozřejmě jako všude, i tady platí, že pokud zákazník kupuje boty, obuv, kabelky nebo jakékoliv jiné zboží na dálku, má možnost výrobek do dvou týdnů od nákupu vrátit. Boty nesmí být onošené nebo nějakým způsobem poškozené. Ideální je se před samotným nákupem na e-shopu podívat na obchodní podmínky, které na webu najdete většinou v patičce.

 

Boty pro dámy

Pro dámy prodejce nabízí například kozačky s vysokým podpatkem, kotníkové kozačky nebo poslední dobou čím dál více oblíbené sněhule. Páni si tady mohou vybrat ze široké kolekce elegantních polobotek. Pro děti v CCC můžete nakoupit také boty pro své děti. Ceny Vás určitě příjemně překvapí.

V prodejnách nakoupíte značky Nylon Red, Clara Baron, Lasocki, Gufo a další.

 

Katalog obuvi CCC

S Novým rokem přichází také nový katalog, který zákazníkům opět nabídne kvalitní obuv za velice příznivé ceny. Z katalogu CCC můžete i letos vybírat mezi hlavními segmenty, jako je dámská obuv, pánská obuv a obuv pro nejmenší.

Aktuální nabídky z katalogu naleznete na webových stránkách prodejce http://ccc.eu/cz

Stylové a praktické boty pro všechny najdete na pultech všech prodejen CCC obuvi. Z bohaté a široké nabídky si dámy určitě vyberou stylové lodičky nebo boty do chladnějšího počasí. V prodejnách a katalogu si vyberou své boty nejen dámy ale velký prostor prodejny věnují i kvalitní obuvi pro pány. Vybere si opravdu každý od široké nabídky cenově velmi přístupných modelů až po kvalitní koženou obuv, tašky nebo kabelky.