Calzedonia

 

Vždy, když jdeme někam k vodě, a je celkem jedno, zda-li na plovárnu na kraji města či plánujeme dovolenou u moře, se u pořádného koupání chceme také dobře cítit a líbit. V praxi to znamená obléknout si pěkné a pohodlné plavky.

Calzedonia je italská módní značka, která splní vaše nejvyšší nároky na kvalitní, vzhledově jedinečné a přitom cenově dostupné odívání. Její sortiment dále tvoří spodní prádlo, punčochy a punčocháče, podkolenky a silonky. Vždy barevně vyvážené, vzorově i střihově pestré.

Calzedonia plavky prostě umí

Již od založení firmy roku 1986 nedaleko Verony hrály plavky u Calzedonie prim. O tom, že to byla správná cesta, svědčí roční obrat, který se vyšplhal až na aktuálních a úctyhodných bezmála osm set milionů euro.

Z plavek od Calzedonie se mohou radovat ženy i muži. Na výběr je dlouhá řada vzorů a střihů, modely jednodílné, dvoudílné i sportovní. Titěrné bikiny potěší odvážné slečny, stejně jako pány lačné pohledů na odhalená, dokonale tvarovaná dívčí těla. Zároveň si plavky Calzedonia nemusí stydět pořídit ani dáma v nejlepším věku.

 

Podělte se s námi o Vašich zkušenostech s firmou CALZEDONIA.