Nákupy a služby

 

Provedeme váš džunglí obchodních nabídek, slev, letáků, eshopů a dalších institucí, útočících na vaše peněženky. Readit.cz je vychytralý rádce, který vám doporučí skvělé výrobky i služby a zároveň upozorní na šunty, šmejdy a jinou veteš. 

Nákupy a služby

ElektroWordu

Také patříe mezi ty, kteří se před nákupem elektroniky nebo nějakého domácího spotřebiče na zboží raději osobně podíváte a „osaháte“? Není se čemu divit. Dnes už na kamennou prodejnu s elektronikou . . .

Nákupy a služby

Centrum.cz - nově a lépe

Využíváte jednu z mailových schránek od Centrum.cz, Atlas.cz nebo Volny.cz? Máme pro vás skvělou zprávu. Nově můžete využít zcela novou mailovou aplikaci, která zákazníkům nabídne obrovskou kapacitu 5 GB, díky kterým se . . .

Nákupy a služby

LIDL - leták pro tento týden

Lidl pro Vás připravuje dvakrát do týdne leták s aktuální nabídkou potravin a ostatního zboží za nejnižší ceny. Aktuální leták můžete najít ve svých . . .

Nákupy a služby

Jak mají otevřeno v Lidlu

Lidl se za poslední roky stal u zákazníků jedničkou mezi supermarkety. Už to není ten obyčejný „paleťák“ za kterého ho řada lidí po vstupu na český trh měla. Lidl si postupem času získal důvěru zákazníků a díky . . .

12 3 »