Super last minute s odletem do týdne

 

Chcete si užít vysněnou dovolenou u moře, kterou byste si normálně nemohli dovolit, a to za bezkonkurenční ceny? Super last minute s odletem do týdne právě toto umožňuje, nicméně je určen zejména flexibilním cestovatelům, kteří jsou schopni se rychle rozhodnout, do sedmi dní se sbalit a odcestovat.

Nemáte-li tedy přesně naplánovanou dovolenou, sledujte například nabídky super last minute cestovní kanceláře Exim tours. Díky tomu můžete prožít skutečně luxusní dovolenou ve vzdálených a vyhlášených destinacích za zlomek její běžné katalogové ceny.

 

Rychlý odlet do týdne aneb značná úspora u super last minute

Super last minute neznamená, že budete nejrůznějším způsobem kráceni na službách či kvalitě ubytování, ovšem zaplatíte daleko méně peněz. Cestovní společnosti a agentury tímto způsobem vyprodávají poslední volná místa, která nebyla naplněna běžným sezónním prodejem.

Dostanete tak naprosto plnohodnotnou dovolenou tak, jako byste si ji zakoupili z katalogu za běžnou cenu. Jediným požadavkem na vás kladeným u služby super last minute odlet do týdne je to, že se musíte rychle rozhodnout a odletět nejpozději do sedmi dnů od zakoupení zájezdu, mnohdy i dříve.

 

Super last minuty a odletíte do týdne

Odměnou vám však bude daleko zajímavější dovolená se značnou úsporou prostředků. Díky tomu se levně podíváte například do mnoha exotických destinací, jako je Karibik či Thajsko. Hodně volných míst se tímto způsobem uvolňuje i do klasických prázdninových oblastí typu Řecko, Španělsko a Egypt.

Z našich CK které nabízejí takové super last minute zájezdy můžeme doporučit například CK Fischer, Firo tour nebo eTravel.

 

Last minute tento víkend

Díky last minute nabídkám, které letos cestovní kanceláře mají ve svých nabídkách, můžete odcestovat k moři již tento víkend. Záleží, kam přesně byste rádi odcestovali. Například Turecko nebo Egypt letos díky situaci ve světě nakoupíte někdy i o více než třetinu levněji. Horší to bude s destinacemi, jako je Řecko, Španělsko nebo Chorvatsko. Hotely tady od začátku sezóny praskají ve švech a sehnat sem last minute s odletem již tento víkend bude o poznání složitější.

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*