Katalogy 2021

 

Plánujete v letošním roce dovolenou? U cestovní kanceláře Fišer můžete vybírat ze široké nabídky last minute zájezdů, letní dovolené u moře, zimní dovolené u moře. Toužíte-li po luxusní dovolené, má pro CK nachystanou nabídku na exotikou dovolenou, kde najdete zájezdy na Maledivy, Dominikánskou republiku, Mauricius, Kubu, do Mexika a mnoho dalších destinací.

Pro zákazníky, kteří touží poznávat nové věci ma cestovní kancelář Fišer v nabídkce poznávací zájezdy do evropských měst. Vycestovat tak můžete například do Barcelony, do Paříže, do Athén nebo do Moskvy.

Fišer léto 2021

Aktuálně v nabídce zájezdů můžete nejít také termíny na letní dovoleou 2021, na kterou Cestovní kancelář Fišer svým klientům nabízí vysoké slevy za předčasný nákup. Pro rodiny s dětmi bude určitě zajímavá nabídka dětí zdarma a dalších za zvýhodněnou cenu.

CK je specialista na rodinnou dovolenou. V katalogu 2021 jí najdete pod názvem Funtazie klub.

V nabídce najdete také například zájezd do Disneylandu v Paříži. Už mnoho let CK patří mezi přední cestovní kanceláře v ČR. Pokud se podíváme na širokou nabídku produktů, zjístíme, že mezi ty největší patří zaslouženě.

 

Dovolená pro seniory 55+

Jaro a léto jsou oblíbenými rekreačními obdobími pro osoby starší 55 let. A díky státní dotaci z programu Europe Senior Turism mohou odpočívat levněji ve srovnání se standardní cenou pobytu. Každý se však může na dotovaném pobytu zúčastnit jen jednou za rok. Příspěvek pro seniory 55+ lze uplatnit také pro osobu, která cestuje jako doprovod.

Pro všechny zájemce si cestovní kanceláře připravili speciální nabídky, určené právě klientele ve věku 55+. V nabídce tak najdete například zájezdy do Španělska, Řecka, Chorvatska, Itálie nebo Turecka.

Zajímavou nabídku pro své klienty má cestovní kancelář FISCHER, která nabídku obohatila o hotely, které mají v názvu Funtazie a Active. To znamená, že je pro klienty každý den přichystaný zábavný program, díky kterému dovolená nebude jen o lenošení na pláži.

Nabídky pro seniory od CK Fischer

Aktuálně v nabídce cestovní kanceláře FIŠER najdete nabídky na Dovolenou pro seniory 55+ pro španělské destinace Mar Menor, Costa Tropical nabo Andalusie. Pokud by Vás nezaujalo Španělsko, můžete ještě vyzkoušet italskou Sardínii.

Všechny aktuální nabídky najdete v aktuálním FIŠER katalogu 2021.