Dovolená s eTravel - recenze

 

Cestovní agentura eTravel.cz není na našem trhu žádný nováček. Klientům své služby nabízí už více než čtrnáct let. CA patří do cestovní skupiny Fischer Group, do které spadá také CK Fischer a Nev Dama.

Na webu eTravel najdete tisíce zájezdů od našich největších cestovních kanceláří. Vybírat můžete z nejoblíbenějších destinacích, jako jsou Řecko, Španělsko, Turecko, Egypt, Bulharsko nebo z exotické nabídky, jako jsou Maledivy, Mauricius, Keňa nebo například Omán.

Mimo klasické letní dovolené u moře eTravel také nabízí eurovíkendy, wellness pobyty nebo zimní lyžování v Alpách.

Nedávno cestovní agentura spustila nový web, díky kterému snadno porovnáte a vyberete ten správný zájezd pro vás. Aktuálně v nabídce najdete last minute do Egypta nebo na Kanárské ostrovy, případně už teď můžete vybírat z destinací pro letní dovolenou.

eTravel garantuje nejnižší cenu, takže se nemůže stát, že byste jinde našli stejný zájezd, od stejné CK za méně peněz.

 

Recenze a zkušenosti s CA eTravel

Podělte se s námi o zkušenostech s touto cestovní agenturou, ať už jde o vstřícnost a komunikaci při zařizování zájezdů nebo o průběh samotné dovolené. Aktuálně na internetu není moc recenzí, které by případným klientům usnadnily rozhodování. Proto může váš feedback pomoci mnoha lidem s výběrem. Jen upozorňujeme, že eTravel.cz je stejně jako například Invia jen cestovní agentura, která zájezdy přeprodává od cestovních kanceláří.

 

Komentáře k článku

Mara - 8.2.2018 09:45

za me spokojenost reagovat

Reagovat na komentář od "Mara"

Jméno:*
Zpráva:*