Souostroví Bahamy vytvořil bůh k relaxaci

 

Už jste se někdy zasnili a přemýšleli, jak vypadá skutečný ráj na Zemi? Zjevily se vám ve snách nádherné, písečné pláže, banánové plantáže chránící před horkým sluníčkem a četné korálové ostrůvky rozeseté v blankytném, průzračném oceánu? Potom se vám zdálo o Bahamách… vypravte se tam a prožijete nezapomenutelnou dovolenou!

Za pobytem na Bahamy míří tisíce turistů z celého světa. Vybírat můžou takřka ze třiceti největších ostrovů, vykukujících z teplých vod Atlantského oceánu v dlouhém pásu východně mezi Kubou a americkou Floridou. A vždy odjíždějí nadmíru spokojeni.
 

Za všemi lákadly Baham

Metropolí Baham je Nassau (kdysi zvané Charles Town), ležící na ostrůvku New Providence. Pyšní se řadou luxusních hotelů a také atrakcí v čele se slaměným trhem a slavným kasinem Atlantis. Katamaránem nebo jachtou se odsud rychle a pohodlně dostanete do dalších částí bahamského souostroví.

A co všechno si ještě užijete na okraji Karibiku? Nezapomeňte na procházky úchvatnou, exotickou přírodou, golf a na vodní sporty jako plavání, šnorchlování a hlavně potápění. Jeho centrem je Long Island s národním parkem Lucayan, v němž se ukrývá skutečně rozlehlý areál podvodních jeskyní.

 

Komentáře k článku

Josephgax - 7.11.2019 15:57

<a href=http://trustnlinepharmacy.us/>http://trustnlinepharmacy.us</a> canadian pharmacy com <a href=http://trustnlinepharmacy.us/#>canadian drugstore com</a> reagovat

DevinPmq - 8.11.2019 11:56

<a href=http://trustonlinepharmacies.com/>http://trustonlinepharmacies.com</a> - canadian pharmacy ship...on- canadian ed drugstore <a href=http://trustonlinepharmacies.com/#>generic ed drugs</a> reagovat

Reagovat na komentář od "Josephgax"

Jméno:*
Zpráva:*