Souostroví Bahamy vytvořil bůh k relaxaci

 

Už jste se někdy zasnili a přemýšleli, jak vypadá skutečný ráj na Zemi? Zjevily se vám ve snách nádherné, písečné pláže, banánové plantáže chránící před horkým sluníčkem a četné korálové ostrůvky rozeseté v blankytném, průzračném oceánu? Potom se vám zdálo o Bahamách… vypravte se tam a prožijete nezapomenutelnou dovolenou!

Za pobytem na Bahamy míří tisíce turistů z celého světa. Vybírat můžou takřka ze třiceti největších ostrovů, vykukujících z teplých vod Atlantského oceánu v dlouhém pásu východně mezi Kubou a americkou Floridou. A vždy odjíždějí nadmíru spokojeni.
 

Za všemi lákadly Baham

Metropolí Baham je Nassau (kdysi zvané Charles Town), ležící na ostrůvku New Providence. Pyšní se řadou luxusních hotelů a také atrakcí v čele se slaměným trhem a slavným kasinem Atlantis. Katamaránem nebo jachtou se odsud rychle a pohodlně dostanete do dalších částí bahamského souostroví.

A co všechno si ještě užijete na okraji Karibiku? Nezapomeňte na procházky úchvatnou, exotickou přírodou, golf a na vodní sporty jako plavání, šnorchlování a hlavně potápění. Jeho centrem je Long Island s národním parkem Lucayan, v němž se ukrývá skutečně rozlehlý areál podvodních jeskyní.

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*