Dovolená nejen u moře

 

Dovolená je u nás povolená, ba přímo nařízená. Zařídíme pro vás nejžhavější tipy na prázdniny u moře i zimní lyžovačku, abyste si vždy mohli vybrat podle svého gusta. Nebo alespoň dle svých finančních možností.

Katalogy 2019

Plánujete v letošním roce dovolenou? U cestovní kanceláře Fišer můžete vybírat ze široké nabídky last minute zájezdů, letní dovolené u moře, zimní dovolené u moře. Toužíte-li po luxusní dovolené, má pro CK nachystanou nabídku na exotikou dovolenou, kde najdete zájezdy na Maledivy, Dominikánskou republiku, Mauricius, Kubu, do Mexika a mnoho dalších destinací…

  • Ben
  • 20.6.2018

Dovolená s eTravel - recenze

Cestovní agentura eTravel.cz není na našem trhu žádný nováček. Klientům své služby nabízí už více než čtrnáct let. CA patří do cestovní skupiny Fischer Group, do které spadá také …

Souostroví Bahamy vytvořil bůh k relaxaci

Už jste se někdy zasnili a přemýšleli, jak vypadá skutečný ráj na Zemi? Zjevily se vám ve snách nádherné, písečné pláže, banánové plantáže chránící před . . .

Písečné pláže v Chorvatsku

Některé ostrovy v Chorvatsku turistům nabídnou zajímavé historické památky, jiné zase okouzlí krásnou přírodou. Co má většina ostrovů společného je krásné moře, pobřeží a pláže, které mohou být . . .

Čedok last minute dovolená

Plánujete dovolenou u moře na last minute a přemýšlíte, na kterou cestovní kancelář se obrátit? Nejlepší a nejjistější volba v dnešní době je vybrat si u jedné z našich největších CK, mezi které patří Fischer, Blue Style . . .

12 »