Maximálně luxusní V Tower Praha

 

Chcete bydlet v oblacích, kochat se úchvatným výhledem na Pražský hrad, užívat si neomezeného komfortu nepřetržitě fungující recepcí počínaje a soukromým bazénem konče? Není nic jednoduššího – stačí pár desítek miliónů korun a můžete si pořídit luxusní bydlení v nejvyšším bytovém domě ČR, zvaným V Tower.


Stavba 104 metrů vysokého mrakodrapu začala po administrativních průtazích v létě 2015 a již na podzim 2017 se do něj nastěhují první obyvatelé. Vybírat mohou ze 130 nadstandardních bytů ve 25 podlažích. Výjimečná je i jejich cena, začínající na 100 tisíci korunách za metr čtverečních a končící na 100 miliónech za rozlehlé penthousy v nejvyšších patrech s rozhledem na celou Prahu.

Dům s mnoha NEJ

Nejluxusnější apartmány ukrývají vlastní bazén, terasu, samozřejmostí je použití kvalitních přírodních materiálů a individuální řešení interiéru. Ke službám pro všechny obyvatele budovy ve tvaru písmene „V“ bude připravena nonstop recepce, ochranka, fitness & wellness studio s bazénem, čistírna i dostatek parkovacích míst v garážích.
Neokoukané architektonické řešení pražského V Tower je dílem předního architekta Radana Hubičky. Při samotné stavbě jsou poprvé u nás použity revoluční technologie šetrného chlazení, vytápění a větrání, precizní akustiky, bleskové ochrany či inteligentního řízení spotřeby elektrické energie.

 

Byty v Praze na Pankráci, no nekupte to

Projekt V Tower, který roste na Pankrácké pláni v Praze-Nuslích, je skutečně nádherný. Propojení zajímavé lokality, skvělé dopravní obslužnosti (metrem i magistrálou), bohaté občanské vybavenosti (hned vedle stojí obchodní galerie Arkády Pankrác) a jedinečného provedení stavby z něj dělá hit na tuzemském realitním trhu.

Zůstává tak jediná otázka: najde se dostatek movitých zájemců, kteří si takové byty vůbec koupí?

 


 


 

Zdroj fotek: http://www.vtower.cz/

 

Komentáře k článku

Nejsou zde žádné komentáře, buďte první.

Přidat nový komentář

Jméno:*
Zpráva:*