Vše, co vás zajímá

 

Čtěte Readit.cz a nic důležitého, ani zajímavého vám neuteče.
Přinášíme pravidelnou porci poučného i zábavného čtení z domova a ze světa, inspiraci do vašeho bydlení, rady, jak pečovat o své zdraví, tipy na výhodné nákupy a spoustu praktických tipů. Kdo denně sleduje Readit.cz, nenudí se a nezlobí! 

Ostatní

Nevěřte bulváru, Karlu Gottovi se daří dobře

Nedávno oslavil Karel Gott své 77. narozeniny. V poslední době se toho u něj hodně změnilo a Mistr zároveň ukazuje, že v každém věku lze bojovat . . .

Zábava

Premiéra další Brownovy Langdoniády na spadnutí

Premiéra filmu je ohlášena na 28. října letošního roku, ale už teď se můžete nechat navnadit prvním trailerem a pomalu se připravit na další dobrodružnou výpravu napříč kontinenty po stopách tajemných . . .

Zábava

Válka Johnnyho Deppa s Austrálií

Na natáčení dalšího pokračování Pirátu z Karibiku si Johnny Depp přivezl do Austrálie své dva yorkšíry. „Zapomněl“ je však nahlásit australským úřadům a byl z toho . . .

Zábava

Přístav - poslední díl

Přístav je romantický seriál vysílaný v české televizi od srpna 2015 na kanálu Prima. Volně navazuje na seriál Svatby v Benátkách.

V posledním odvysílaném dílu seriálu Přístav se Krupice rozhodne odstěhovat do . . .

Zábava

Video z pořadu Prostřeno pro tento týden

Nestihli jste se podívat na poslední díl, vašeho oblíbeného pořadu Prostřeno a zajímá vás, kdo si tento týden nakonec odnesl odměnu pro vítěze? :) Vyplatilo se někomu taktizování nebo opět zvítězila . . .

« 3 4 5 6