Vše, co vás zajímá

 

Čtěte Readit.cz a nic důležitého, ani zajímavého vám neuteče.
Přinášíme pravidelnou porci poučného i zábavného čtení z domova a ze světa, inspiraci do vašeho bydlení, rady, jak pečovat o své zdraví, tipy na výhodné nákupy a spoustu praktických tipů. Kdo denně sleduje Readit.cz, nenudí se a nezlobí! 

Nákupy a služby

Sephora spustila e-shop

Zákazníci parfumérie Sephora se dnes konečně dočkali. Prodejce na svém webu zprovoznil e-shop, díky kterému si zboží můžete objednat . . .

Zábava

Obří a monstrózní příšery, to jsou největší zvířata planety

Existuje však celá řada živočichů, kteří nějakou svou tělesnou partií či poměrem velikostí částí svého těla také doslova berou dech. Podívejte se na ně . . .

  • Ben
  • 21.7.2018
Zábava

Nejlegračnější videa roku 2018

Barak Obama zuřivě kopající do dveří jako karatista, stupidní agent FBI, který si neumí otevřít nezamčenou bránu, hloupí vojáci prchající před samopalem v šimpanzích rukou… Následující sbírka ukazuje . . .

Ostatní

Počasí na norském webu YRno

Určitě to všichni znáte. Potřebujete zjistit, jaké bude počasí v následujících dnech. V televizi po zprávách tvrdí, že bude obloha bez mráčku, pak se pro jistotou podíváte ještě na internet a tam zase předpovídají úplný opak. Většina z nás má . . .

Zábava

7 fotek, které vás rozpárají smíchem

Následující sedmička fotografií (s jedním bonusem) dokazuje, že se v každodenním životě setkáváme se spoustou legračních situací. Stačí být jenom duchapřítomný a včas vytáhnout foťák. Jako se to podařilo autorům následujících . . .

Ostatní

Jak naladit Šlágr TV

Šlágr TV je velice oblíbený televizní program, který je zaměřený na diváky, kteří si rádi poslechnou dobrou dechovku, lidovky nebo například trampské písničky. V červnu 2016 se u oblíbeného pořadu Šlágr TV změnila frekvence pro satelitní vysílání. Pokud se Vám stanice nenaladila automaticky . . .

Aruba, klenot na jihu Antil

Právoplatným nejvyšším představitelem Aruby je holandský panovník, jinak si však tento nevelký ostrov v Karibském moři dopřává poměrně velkorysé samosprávy. Nizozemský vliv je znát v úřední řeči, ve jménu . . .

Zábava

Přihřátý volejbal z Top gun

Ve své době slavná volejbalová scéna z kultovního snímku Top gun byla po celých třicet let od jeho uvedení nesčetněkrát parodována a zesměšňována zejména pro svou sexuální dezorientaci. A není divu! Polonazí a mohutně naolejovaní . . .

Zábava

Brouci

Lennon, McCartney a ostatní Brouci nadále rýžují pěkné prachy. Neuhodnete kde. Vydavatelství Sony/ATV potvrdilo prodej licence slavné písně Beatles „Hey Jude“ pro užití v připravovaném . . .

Ostatní

Esenciální oleje z celého světa

Vonné nebo éterické oleje jsou používány v různých kulturách po celém světě již po staletí. Jejich použití bývá . . .

« 1 2 3 45 6 »