Vše, co vás zajímá

 

Čtěte Readit.cz a nic důležitého, ani zajímavého vám neuteče.
Přinášíme pravidelnou porci poučného i zábavného čtení z domova a ze světa, inspiraci do vašeho bydlení, rady, jak pečovat o své zdraví, tipy na výhodné nákupy a spoustu praktických tipů. Kdo denně sleduje Readit.cz, nenudí se a nezlobí! 

Ostatní

Esenciální oleje z celého světa

Vonné nebo éterické oleje jsou používány v různých kulturách po celém světě již po staletí. Jejich použití bývá . . .

Ostatní

Jamie Lee Curtis

Známá hollywoodská herečka Jamie Lee Curtis (57), kterou proslavila především hororová klasika Halloween režiséra Johna Carpentera či Pravdivé lži s Arnoldem Schwarzeneggerem, emotivně přiznala . . .

Zdraví

Koupelové bomby

Koupelna je takřka posvátným místem našeho bydlení. Užijte si tam skutečně nejhezčí chvíle, odpočiňte, relaxujte. Už jste například slyšeli o koupelnových peckách? Čtěte dále…

Ostatní

Jak na interbanking České spořitelny

Zde se můžete podívat na oficiální video České spořitelny, které vás navede, jak se jednoduše přihlásit do interbankingu Servis 24 . . .

Zdraví

Jak se zbavit stresu a pomoci svému srdci

Také do úmoru dřete, pořád se něčeho obáváte a řešíte problémy ve vztahu s vaším partnerem? V takovém případě značeně zvyšujete míru svého stresu, což pro zdraví . . .

Bydlení

Jak vytvořit na vaší verandě více soukromí

Nezáleží na tom, jak krásný a vybavený je vaše veranda. Pokud na něm nemáte dostatek soukromí a necítíte se při posezení dobře, je k ničemu. Stačí však několik . . .

Ostatní

Jak se učit cizí jazyky? Známe postup, co funguje

Také už máte dost neustálého začínání se studiem cizího jazyka? Máme pro vás radu, jak na to. A hlavně vás to bude bavit – což je vlastně základní princip . . .

Bydlení

Prohlédněte si unikátní dračí dům

Tak takový dům jste rozhodně ještě neviděli! Bydlet by v něm mohli například milovníci fantasy příběhů o Pánovi prstenů, ale pošmákne si v něm rozhodně i každý, kdo má rád moderní trendy, kvalitní materiály a neotřelou kreativu . . .

Zábava

Neuvěříte, co ta žena polyká

Někteří lidé dělají neuvěřitelné věci. A často jsou pro slávu schopni udělat naprosté šílenosti. Jako například mladá žena v tomto videu, která spolkne . . .

Zdraví

Jak správně cvičit břicho

V tomto článku jsme pro Vás připravili pár rad, spojené s posilováním břišních svalů. Na internetu v dnešní době koluje tisíce návodů a videí na to, jak správně břicho posilovat, takže se zaměříme . . .

« 1 2 3 45 6 »