Vše, co vás zajímá

 

Čtěte Readit.cz a nic důležitého, ani zajímavého vám neuteče.
Přinášíme pravidelnou porci poučného i zábavného čtení z domova a ze světa, inspiraci do vašeho bydlení, rady, jak pečovat o své zdraví, tipy na výhodné nákupy a spoustu praktických tipů. Kdo denně sleduje Readit.cz, nenudí se a nezlobí! 

Ostatní

Jak naladit Šlágr TV

Šlágr TV je velice oblíbený televizní program, který je zaměřený na diváky, kteří si rádi poslechnou dobrou dechovku, lidovky nebo například trampské písničky. V červnu 2016 se u oblíbeného pořadu Šlágr TV změnila frekvence pro satelitní vysílání. Pokud se Vám stanice nenaladila automaticky . . .

Čedok last minute dovolená

Plánujete dovolenou u moře na last minute a přemýšlíte, na kterou cestovní kancelář se obrátit? Nejlepší a nejjistější volba v dnešní době je vybrat si u jedné z našich největších CK, mezi které patří Fischer, Blue Style . . .

Zábava

Přihřátý volejbal z Top gun

Ve své době slavná volejbalová scéna z kultovního snímku Top gun byla po celých třicet let od jeho uvedení nesčetněkrát parodována a zesměšňována zejména pro svou sexuální dezorientaci. A není divu! Polonazí a mohutně naolejovaní . . .

Aruba, klenot na jihu Antil

Právoplatným nejvyšším představitelem Aruby je holandský panovník, jinak si však tento nevelký ostrov v Karibském moři dopřává poměrně velkorysé samosprávy. Nizozemský vliv je znát v úřední řeči, ve jménu . . .

Super last minute s odletem do týdne

Chcete si užít vysněnou dovolenou u moře, kterou byste si normálně nemohli dovolit, a to za bezkonkurenční ceny? Super last minute s odletem do týdne právě toto umožňuje, nicméně je určen zejména flexibilním cestovatelům, kteří jsou . . .

Zábava

Premiéra další Brownovy Langdoniády na spadnutí

Premiéra filmu je ohlášena na 28. října letošního roku, ale už teď se můžete nechat navnadit prvním trailerem a pomalu se připravit na další dobrodružnou výpravu napříč kontinenty po stopách tajemných . . .

Itálie 2016 levné apartmány přímo u moře

Jen málo destinací může nabídnout rozsáhlé pláže, vysoké hory a krásnou architekturu se světoznámými památkami. Mezi jednu z nich patří Itálie. Dovolená v Itálii přímo u moře se stala . . .

Zábava

Válka Johnnyho Deppa s Austrálií

Na natáčení dalšího pokračování Pirátu z Karibiku si Johnny Depp přivezl do Austrálie své dva yorkšíry. „Zapomněl“ je však nahlásit australským úřadům a byl z toho . . .

Zábava

Přístav - poslední díl

Přístav je romantický seriál vysílaný v české televizi od srpna 2015 na kanálu Prima. Volně navazuje na seriál Svatby v Benátkách.

V posledním odvysílaném dílu seriálu Přístav se Krupice rozhodne odstěhovat do . . .

Zábava

Brouci

Lennon, McCartney a ostatní Brouci nadále rýžují pěkné prachy. Neuhodnete kde. Vydavatelství Sony/ATV potvrdilo prodej licence slavné písně Beatles „Hey Jude“ pro užití v připravovaném . . .

« 1 2 34 5 6 »