Vše, co vás zajímá

 

Čtěte Readit.cz a nic důležitého, ani zajímavého vám neuteče.
Přinášíme pravidelnou porci poučného i zábavného čtení z domova a ze světa, inspiraci do vašeho bydlení, rady, jak pečovat o své zdraví, tipy na výhodné nákupy a spoustu praktických tipů. Kdo denně sleduje Readit.cz, nenudí se a nezlobí! 

Zábava

Zkontrolujte si výsledky

Na tuzemském trhu naštěstí funguje celá řada sázecích her, ve kterých je možné vydělat si velice pěkné peníze. Normálně pracující člověk by se totiž jinak k takové . . .

Nákupy a služby

Sephora spustila e-shop

Zákazníci parfumérie Sephora se dnes konečně dočkali. Prodejce na svém webu zprovoznil e-shop, díky kterému si zboží můžete objednat . . .

Ostatní

Maneta banka

Známa banka GE Money se letos proměnila v Maneta Money bank. Banka zas­louženě patří mezi největší a nejúspěšnější banky na našem území působící v bankovní oblasti. Maneta poskytuje své . . .

Zábava

Obří a monstrózní příšery, to jsou největší zvířata planety

Existuje však celá řada živočichů, kteří nějakou svou tělesnou partií či poměrem velikostí částí svého těla také doslova berou dech. Podívejte se na ně . . .

  • Ben
  • 21.7.2016
Ostatní

Klíště - postrach našich lesů

Dodnes je především u starší populace populární odstraňovat klíště pomocí oleje, mýdla nebo zakápnutím nějakého krému na ruce apod. Dnes se ale tento způsob považuje za . . .

Nákupy a služby

Daichman - internetový obchod

Vysoké boty jsou pro mnoho žen symbolem ženskosti a zároveň jim zvyšuje sebevědomí. Kromě toho vysoká obuv prodlužuje a zeštíhluje nohy. Zároveň ale také pomáhá . . .

Zábava

Nejlegračnější videa roku 2016

Barak Obama zuřivě kopající do dveří jako karatista, stupidní agent FBI, který si neumí otevřít nezamčenou bránu, hloupí vojáci prchající před samopalem v šimpanzích rukou… Následující sbírka ukazuje . . .

Ostatní

Počasí na norském webu YRno

Určitě to všichni znáte. Potřebujete zjistit, jaké bude počasí v následujících dnech. V televizi po zprávách tvrdí, že bude obloha bez mráčku, pak se pro jistotou podíváte ještě na internet a tam zase předpovídají úplný opak. Většina z nás má . . .

Písečné pláže v Chorvatsku

Některé ostrovy v Chorvatsku turistům nabídnou zajímavé historické památky, jiné zase okouzlí krásnou přírodou. Co má většina ostrovů společného je krásné moře, pobřeží a pláže, které mohou být . . .

Zábava

7 fotek, které vás rozpárají smíchem

Následující sedmička fotografií (s jedním bonusem) dokazuje, že se v každodenním životě setkáváme se spoustou legračních situací. Stačí být jenom duchapřítomný a včas vytáhnout foťák. Jako se to podařilo autorům následujících . . .

« 1 23 4 5 »